Randevu

Sn.Danışan adayı;

Müşteri adayının kendi yerinde yüz yüze danışmanlık vermiyoruz.Firmaların fiziki koşulları yaptığımız toplantıyı bölmektedir.Çalışmalara başladıktan sonra MÜHENDİS uzmanlarımız GEREKTİĞİ KADAR sizin yerinize gelmektedirler.

Hocalarımızdan 1 e 1 yüz yüze danışmanlık almak istiyorsanız,

1-Randevu istediğiniz gün/saati bildiriniz.

2-Güvence bedelini yatırıp,dekontu mail atınız.Randevu alıp,görüşmeye gelmeyenler ve gayrıciddi kişiler sebebi ile böyle bir uygulamamız vardır.Bu bedel,randevunuza gelmeniz- bizimle çalışmanız halinde geri ödenir.Randevudan en az 24 saat öncesinde bu bedel yatmalıdır.

3-Randevu saatinden 10 dk. önce lobide olunuz.

4-Randevunuza gelirken,ticaret odası faaliyet belgesi – son bilançonuz tutarları -Devletten gelecek 3 yıl taleplerinizi ( kalem-kalem tutarları ile) getiriniz.

 

 

                              ***

Lütfen randevunuza 10 dk. kala lobide olunuz.Sizi lobide hostesimiz karşılayacaktır.Saatinden önce gelmeniz halinde sizi üst ofis katlarına alamıyoruz.Dilerseniz hemen yan tarafta bulunan MALL OF  avm de vakit geçirebilirsiniz.Aşağıda kroki bulunmaktadır.

 

Randevunuzun kesinleşmesi için,randevu saatinden en az 24 saat önce ödeme dekontunu globaldanismanlik @ gmail.com adresine mail ile gönderiniz.

cats-crop

 

 

Bu yazıyı okuyan müşteri adayı koşulları kabul etmiş sayılır.